Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 3

Kategorie Lenovo ThinkPad
Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 został poddany ponad 200 testom jakości pod kątem militarnym w ekstremalnych warunkach

Co czyni Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 wartym Twojej uwagi? Na pewno jego niezwykła smukła, cienka konstrukcja i solidność jej wykonania. Już na pierwszy rzut oka zachwyca designem. Dodatkowo zagwarantuje on wysoki poziom bezpieczeństwa twoim danym firmowym, dzięki wbudowanemu czytnikowi odcisków linii papilarnych. Ponadto jest on kompatybilny nie tylko z najnowszymi rodzajami łączy, ale i tymi starszymi typu HDMI, co czyni go uniwersalnym urządzeniem dla Ciebie i Twojego biznesu.

Wysoka wydajność w Twoich rękach

Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 jest wyjątkowo wydajnym urządzeniem (https://www.kuzniewski.pl/k5466,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l14-gen-3.html), dzięki wbudowanemu procesorowi Intel Core dwunastej generacji, dyskowi SSD o pojemności 256 GB, pamięci RAM typu DDR4, a także błyskawicznej łączności WI-FI 6 oraz najnowszemu systemowi Windows 11. Charakteryzuje go również szybki proces ładowania baterii i solidne zabezpieczenia dostępu do danych. Jego waga wynosząca zaledwie 1.39 kg czyni go idealnym laptopem do zabierania ze sobą w podróże służbowe i delegacje. Dane są bezpieczne, a ramię nieprzemęczone. Ułatwienie w transporcie stanowi również przekątna ekranu wynosząca 14′ cali. Twój laptop zmieści się bez problemu do każdej torby czy plecak.

Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 został poddany ponad 200 testom jakości pod kątem militarnym w ekstremalnych warunkach

Żadne wyzwanie procesorowi nie straszne

Wysoką częstotliwością taktowania od 3.3 do 4.4 GHz zapewnia twojemu urządzeniu dziesięciordzeniowy procesor Intel Core i5-1235U. Żadne wyzwanie mu nie straszne. Korzystasz z wielu programów naraz? Często prowadzisz jednocześnie rozmowę na Skypie, przeglądasz setki stron internetowych w tym samym czasie szukając najświeższych informacji z twojej branży? Twój stary laptop zacina się, musisz zamykać karty w przeglądarce, bo procesor nie daje rady? Z Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 pożegnasz wszystkie te problemy. Już nigdy nie będziesz zmuszony rezygnować z wygody korzystania z wielu źródeł równocześnie z powodu problemów technicznych twojego urządzenia.

Ekstremalne warunki? Nie ma problemu

Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 został poddany ponad 200 testom jakości pod kątem militarnym w ekstremalnych warunkach. Arktyczne mrozy, burze piaskowe, zalania i upadki wytrzyma najróżniejsze warunki i niespodzianki nie pokonają tego wydajnego laptopa. Gdziekolwiek się znajdziesz, możesz być pewien, że to urządzenie Cię nie zawiedzie.

Gwarancja bezpieczeństwa? Gwarantowana

Z pomocą ochrony danych Twojej firmy przed rosnącym ryzykiem wystąpienia zagrożenia cybernetycznego Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 został wyposażony w technologię ThinkShield, która zapewnia rozbudowane, kompleksowe opcje zabezpieczeń i funkcji umożliwiających zaawansowane szyfrowanie danych. Laptop posiada technologię biometryczną, tylko Twój odcisk palca odblokuje Twoje urządzenie. Opcja wyświetlacza PrivacyGuard, która uniemożliwia odczytywane informacji zawartych na Twoim ekranie każdej osobie zaglądającej Ci przez ramię. To dodatkowo zabezpiecza Twoje i Twojej firmy poufne informacje. Bezpieczeństwo gwarantowane. 

To tylko niektóre z licznych zalet tego wspaniałego laptopa biznesowego, jakim jest Lenovo ThinkPad L14 Gen 3.