Dell Precision 17 7730 w swojej najlepszej konfiguracji

Kategorie Laptopy Dell
Model od Dell, dostępny jest z dobrym akumulatorem, którego moc wynosi 97 Wh

Dell Precision 17 7730 jest to bardzo smukły, niezwykle efektywny notebook. Producent w porównaniu do poprzednia, zastosował tu jeszcze lepsze rozwiązania technologiczne. Ważnym względem jest fakt, że ten notebook jest aż o piętnaście procent mniejszy i lżejszy od wcześniejszej konfiguracji. Wspomniany powyżej model posiada dostępnych wiele programów systemowych, jednym z nich jest: Dell Precision Optimizer Premium.

Parametry godne urządzenia biznesowego

Model od Dell, dostępny jest z dobrym akumulatorem, którego moc wynosi 97 Wh
Autor zdjęcia: pixabay.com

W tym modelu zastosowane są parametry, godne urządzenia biznesowego. Po pierwsze warto zwrócić uwagę na procesor, bowiem jest to Intel Core ósmej generacji. Mocny procesor wpływa na szybką reakcję urządzenia. W modelu tym zastosowano także karty graficzne o dobrych parametrach, są to: AMD Radeon Pro. Tego typu karty sprawdzają się podczas intensywnego przetwarzania. Model ten dedykowany jest dla systemu Windows 10 Home lub Professional, w zależności od konkretnej konfiguracji.

Na uwagę zasługuje również fakt, urządzenie dostępne jest aż w dwóch wariantach, czyli FHD jak i również UHD. Co jest bardzo istotne w tym aspekcie to fakt, że rozdzielczości te zapewniają bardzo ładne widzenie użytkownikom. Producenci zastosowali w Dell Precision 17 7730 powłokę antyrefleksyjną. Dzięki temu wszelkie odblaski, promienie słońca i refleksy są zminimalizowane. Daje to możliwość komfortowego używania tego sprzętu, w każdych warunkach.

Model od Dell, dostępny jest z dobrym akumulatorem, którego moc wynosi 97 Wh. Tego typu akumulator zapewnia sprawne i efektywne ładowanie. W klasycznej konfiguracji ten komputer waży 3,17 kilograma. Model ten bogaty jest również w zestaw portów i złączy. W tym komputerze można znaleźć między innymi trzy porty USB, wyposażone w specjalną opcję PowerShare. Oprócz tego, jest tam również jeden czytnik kart SD. Opcjonalnie użytkownik może się wyposażyć w kamerę na podczerwień jak i również czytnik linii papilarnych. To urządzenie cieszy się dużą popularnością z racji swoich parametrów i funkcji. Warto przypomnieć sobie najważniejsze walory tego sprzętu, są to:

  • nowoczesne podzespoły,
  • powłoka antyrefleksyjna,
  • program systemowy Dell Precision Optimizer Premium,
  • opcjonalnie czytnik linii papilarnych,
  • dysk twardy w najlepszej konfiguracji może posiadać aż 8 TB.