Toshiba Satellite Pro C50-H – typowa opcja

Kategorie Toshiba Satellite
Procesor Core i5 o czterech rdzeniach to też ważny atut Toshiba Satellite Pro C50-H, bo żywotność tego procesora jest imponującą w porównaniu z tymi, które spotyka się w tanich laptopach zużywających się w mniej więcej dwa lata

Jeden z popularniejszych Toshiba Satellite Pro C50-H od Kuźniewski to 15,6 cala ekranu, matowa matryca, system Windows 10, procesor Core i5 (więcej) o czterech rdzeniach, podświetlana klawiatura, Bluetooth, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, 8 GB pamięci RAM typu DDR4, brak wzmocnionej konstrukcji, niska masa własna, pojemna bateria, trzy porty typu USB, jeden port HDMI, wbudowany mikrofon, kamera internetowa i urodziwa obudowa. Ten konkretny model jest raczej średnio atrakcyjnym dla informatyka, który chce obrabiać filmy nagrane w jakości 4K, bo taka osoba szuka masywnego laptopa z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach. Natomiast pracującej kobiecie laptop ten się spodoba i to głównie ze względu na wbudowany Bluetooth, dzięki któremu może bezprzewodowo przesyłać filmy i zdjęcia na dysk w laptopie.

Procesor Core i5 o czterech rdzeniach to też ważny atut Toshiba Satellite Pro C50-H, bo żywotność tego procesora jest imponującą w porównaniu z tymi, które spotyka się w tanich laptopach zużywających się w mniej więcej dwa lataAkuratny Toshiba Satellite Pro C50-H to także czytnik linii papilarnych, którym wielu ludzi zabezpiecza swoją pracę. Rzecz jasna zabezpieczenie to nie jest idealnym, ale raczej zabezpieczy pliki wtedy gdy właściciel laptopa przebywa w toalecie przez te kilka minut. Przydatnym detalem jest też matowa matryca, czyli opcja idealna dla ludzi pracujących w biegu, bo dzięki niej można kończyć pracę także na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam, gdzie jest znacznie ładniej, a naturalne słoneczne promieniowanie w tym konkretnym przypadku nie stanowi problemu, bo to nie matryca błyszcząca, której funkcjonalność jest ograniczoną.

Procesor Core i5 o czterech rdzeniach to też ważny atut Toshiba Satellite Pro C50-H, bo żywotność tego procesora jest imponującą w porównaniu z tymi, które spotyka się w tanich laptopach zużywających się w mniej więcej dwa lata. Rzecz jasna ten konkretny komputer nie ma wzmocnionej konstrukcji, ale można uznać go za lekki i co najistotniejsze ma on też srebrną ramkę wokół klawiatury podświetlanej na niebiesko. Detale tego typu podobają się kobietom, które doceniają urodę sprzętów markowych, bo w ich mniemaniu trzeba łączyć nieprzeciętną urodę z powszechnie docenianą marką, bo zwiększanie atrakcyjności to też sprawa ważna.