Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4

Kategorie Lenovo ThinkPad
Ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 to sprzęt zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników

Ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 to sprzęt zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników. Laptop został stworzony z myślą o pracy nie tylko w biurze lub  domu, jego niewielka waga i masywna konstrukcja sprawia że idealnie nadaje się do pracy podczas podróży

Ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 to sprzęt zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników
Autor zdjęcia: lenovo.com

Specyfikacja techniczna Lenovo ThinkPad X1 Yoga4:

  • Procesor: Intel Core i7 – 7500U, 2,7-3,5GHZ
  • Dysk SSD: 1000GB
  • Pamięć RAM: 8-16GB
  • Matryca: Matowa matryca o przekątnej 14 cali, wyświetlająca obraz w rozdzielczośći FULL HD (1920-1080)
  • Karta Graficzna: Intel HD Graphics 620
  • System Operacyjny: Windows 10 PRO – 64bit, w polskiej wersji językowej

Co oferuje Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4?

Laptop Lenovo ThinkPad X1 Yoga4 oferuje nam procesor o taktowaniu 2,7-3,5GHZ, dzięki czemu praca na nim jest niezwykle lekka i przyjemna. Nie musimy się martwić że laptop nam się zawiesi, zresetuje czy wyłączy, na skutek czego utracimy dokumenty nad którymi akurat pracujemy.

Ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 waży jedyne 1,13kg. oraz ma tylko 16mm. grubości, co umożliwia pracę na nim w każdych warunkach. Jego Kolejnym atutem jest matowa matryca, wyświetlająca obraz w rozdzielczości FULL HD, która doskonale radzi sobie w każdych warunkach.

Nowy laptop firmy Lenovo oferuje nam 64 – bitowy system operacyjny Windows 10 Pro, który otrzymał aktualizację zabezpieczeń, dzięki której nie musisz martwić się o dane przechowywane na komputerze. Dodatkową opcją zabezpieczeń jest czytnik linii papilarnych który sprawia że tylko ty masz dostęp do laptopa.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga4, umożliwi ci pracę nawet w nocy, bez dodatkowych źródeł światła. Wszytko to jest możliwe dzięki nowej podświetlanej klawiaturze. Kolejnym plusem jest bateria na której możemy pracować aż do 11 godzin na jednym naładowaniu.

Dla kogo Lenovo ThinkPad X1 Yoga4?

Ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Yoga4, został stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy nie tylko cenią sobie szybką i bezawaryjną pracę, ale również elegancki wygląd i niewielkie gabaryty. Laptop ten jest najbardziej masywny w swojej klasie, został on wykonany z czterech warstw włókna węglowego oraz przeszedł ponad 200 testów wytrzymałości. Laptopy z serii Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 mają trafić do sprzedaży w USA w czerwcu tego roku.