Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen – potężna, sprawdzona wszechstronność

Kategorie Lenovo ThinkPad

Kompaktowy, potrafiący dostosować się do każdych wymagań laptop 2 w 1 Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 3 – Kuzniewski.pl to idealny wybór dla mobilnych przedsiębiorców. Napędzany procesorem IntelCore i7 U15 12 generacji konwertowalny laptop wparty systemem Windows 11 Pro sprawdzi się przy opracowywaniu skomplikowanych analiz, zaawansowanych obliczeniach.

Możliwości sprzętowe poddano kompleksowym testom a wyniki odniesiono do standardów stworzonych przez departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Ich wyniki gwarantują niezawodność i trwałość funkcjonowania laptopów w pełnym zakresie możliwości nawet w ekstremalnych warunkach – nie tylko w zakresie zmian temperaturowych, poddawania laptopa Lenovo różnicom ciśnień, nadmiernemu zawilgoceniu czy silnym wibracjom, z jakimi mamy do czynienia na co dzień w zakładach produkcyjnych, ale również podczas oddziaływania na urządzenie arktycznych mrozów czy pustynnej burzy piaskowej.

Seria Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 3 to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich wykonywanych za pośrednictwem laptopa operacji

Najwyższa jakość wrażeń wizualnych

Z serią Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 3 możesz dostosować możliwości wyświetlacza potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii rozszerzonych proporcji ekranu oraz wysokiej rozdzielczości wyświetlacza przygotowanie materiałów i kontakty z Klientami staną się przyjemnością. Przy pomocy Dolby Audio, Dolby Voice Al. i systemowi podwójnych mikrofonów, w które wyposażono urządzenie, stłumione zostaną wszelkie niedoskonałości podczas rozmów i wideokonferencji.

Dostępność z dowolnego miejsca

Zastosowanie wysokiej klasy modułów łączności internetowej gwarantuje niezawodność i szybkość wymiany danych sieciowych. Wi- Fi 6E, wzmocnione opcjonalnym dostępem do sieci 4G/LTE WWAN zapewnia możliwość pracy z dowolnego miejsca na ziemi, bez obaw o niedostosowanie sprzętowe do aktualnych warunków i sposobu transmisji danych. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w siedzibie przedsiębiorstwa, na hali produkcyjnej, w podróży służbowej czy na wakacjach – twój laptop Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 3 bezproblemowo połączy się z internetem, dodatkowym osprzętem czy monitorami zewnętrznymi.

Kompleksowe zabezpieczenie danych

Seria Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 3 to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich wykonywanych za pośrednictwem laptopa operacji. Komputer wyposażono w ochronę Intel vPro Security i wszechstronny pakiet ThinkShield, który inteligentnie chroni urządzenia przed zewnętrznymi atakami oraz zainfekowanym plikami. Dodanie technologii Tile umożliwia dokładną lokalizację urządzenia w dowolnym czasie. Dodatkowe zabezpieczenie, chroniące dane Twoje i Twojej firmy w przypadku zagubienia lub kradzieży sprzętu to czytnik linii papilarnych, który blokuje urządzenie danymi biometrycznymi, oraz – dostępny jako opcja – wyświetlacz typu PrivacyGuard – blokujący możliwość podejrzenia wykonywanych operacji i danych przedsiębiorstwa przez osoby postronne.