Dell Latitude 7520 – nowoczesne komponenty i 15-calowy ekran

Kategorie Laptopy Dell
Dell Latitude 7500 to doskonały laptop dla osób uczących się i pracujących

Dell Latitude 7500 to doskonały laptop dla osób uczących się i pracujących. Warto wybrać to urządzenie, jeśli nie chcemy rezygnować z rozrywki. Przedstawiony model wyposażony został w wydajny procesor, który zapewnia płynne działanie wszystkich aplikacji. Ma też dużą liczbę portów, które ułatwiają podłączanie takich elementów, jak mysz, klawiatura czy stacja dokująca. Standardem dla high-endowych laptopów jest wysokiej jakości ekran, który tutaj jest w wysokiej rozdzielczości 1920x1080px w technologii IPS i LED.

Dell Latitude 7520 – najnowszy notebook w bogatej linii biznesowych komputerów przenośnych

Dell Latitude 7500 to doskonały laptop dla osób uczących się i pracującychDell Latitude 7520 oferuje niespotykane połączenie: aluminiową konstrukcję, wagę 1,52 kg i wydajność komputera stacjonarnego (więcej pod tym linkiem: www.kuzniewski.pl). Całość zoptymalizowana jest tak, aby wykonać jak najwięcej zadań w jak najkrótszym czasie.

Laptop jest wyposażony w touchpad i dużą klawiaturę wyspową ułatwiającą tworzenie tekstu i dokumentów. Duży 15-calowy ekran umożliwia oglądanie filmów i programów telewizyjnych w dowolnej pozycji dzięki dobrym kątom widzenia.

Dell Latitude 7520 oferuje świetny stosunek jakości do ceny. To jeden z najbezpieczniejszych wyborów. Jego zabezpieczenia chronią przed atakami. Kamerka na podczerwień z fizyczną zasłonką działa prewencyjnie przed szpiegostwem. Dzięki pakietowi zabezpieczeń od Dell oraz modułowi TPM, można mieć pewność, że dane osobowe będą bezpiecznie szyfrowane podczas wszystkich działań. Dodatkowym atutem jest gwarancja od producenta na 36 miesięcy.

Kiedy kupujemy laptopa do użytku profesjonalnego, jednym z decydujących czynników jest ilość miejsca, które urządzenie zapewnia. Dell Latitude 7520 jest kompaktowy, a przy tym daje do dyspozycji 16 GB pamięci RAM DDR4L o częstotliwości 4266 MHz, energooszczędny procesor Intel oraz dysk SSD M.2 PCIe o pojemności maks. 2 TB. Dodatkowo obecny jest port Thunderbolt, a także USB 2.0. Całośc podkreśla nowoczesne, stylowe wzronictwo – oparte o włókno węglowe oraz aluminium.