Dell Latitude 7520: laptop w średniej cenie z ponadprzeciętnym wyposażeniem

Kategorie Laptopy Dell
Ceny laptopów to dla wielu osób poważny problem

Kiedy chcemy kupić nowego laptopa do pracy, pojawia się niewielkie zamieszanie związane z tym, które cechy są najważniejsze. Lepiej, żeby laptop długo pracował na baterii? A może lepiej dopłacić, aby otrzymać lepszy ekran? W przypadku Dell Latitude 7520 ze sklepu internetowego  kuzniewski.pl te i inne rzeczy są standardem. Urządzenie pozwala uzyskać ponadprzeciętną wydajność, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. W momencie zakupu otrzymujemy laptop o charakterystycznym biznesowym wzornictwie Dell, wyświetlacz w wybranej rozdzielczości oraz pakiet podzespołów gwarantujący najwyższe możliwe osiągnięcia w wymagających aplikacjach.

Matryca IPS, 10 godzin pracy i 1,52 kg masy

Ceny laptopów to dla wielu osób poważny problemNa współczesnym rynku można wybierać spośród tysięcy różnych laptopów. Trudno jest wybrać jeden z nich jako najlepszy. Jeśli chcesz kupić laptopa, który zapewni Ci wystarczającą wartość za Twoje ciężko zarobione pieniądze, nie trzeba szukać dalej niż Dell Latitude 7520. Jest to notebook który został zaprojektowany tak, by zapewnić optymalne wrażenia podczas oglądania filmów, renderowania obrazów, a także podczas korzystania z tradycyjnych aplikacji, takich jak edytory tekstu i arkusze kalkulacyjne.

Dodatkowo Dell Latitude 7520 zapewni wysokiej jakości dźwięk, wytrzymałość, wagę na poziomie 1,52 kg, matrycę IPS FHD, do 10 godzin pracy na baterii, a także dysk półprzewodnikowy o pojemności maks. 2 TB. Warto zwrócić uwagę na to urządzenie z uwagi na obecność najnowszego procesora mobilnego Intel 11 generacji, a także zintegrowanej karty graficznej Iris Xe.

Średnia cena, która pozwala cieszyć się luksusem

Ceny laptopów to dla wielu osób poważny problem. Nikt nie chce płacić niebotycznych sum za laptopa. Jeśli chodzi o Dell Latitude 7520 otrzymujemy pełne wyposażenie oraz wysokiej jakości komponenty w średniej cenie. To przenośny komputer, który zmieści się w każdej torbie, a także pozwoli zrelaksować się po godzinach. Posiada on zarówno nowoczesną łączność w postaci modemu 4G, Wi-Fi 6, jak i pakiet zabezpieczeń chroniący nas przed niechcianymi osobami. Zestaw obejmuje porty USB 3.0, USB 2.0 oraz czytnik linii papilarnych.