Dell Latitude 7420: intuicyjny notebook klasy premium

Kategorie Laptopy Dell
Latitude to popularna seria laptopów marki Dell wśród użytkowników biznesowych

Latitude to popularna seria laptopów marki Dell wśród użytkowników biznesowych. Oferuje przyzwoitą cenę, wysoką jakość i jest łatwa w obsłudze. To dobra propozycja dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu aby się zastanawiać, a chcą uzyskać pełne i sprawdzone wyposażenie. Główne zalety nowego modelu Dell Latitude 7420 to szybki procesor i nowoczesne oprogramowanie (więcej tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5092,laptopy-dell-latitude-latitude-7420.html). Jeśli szukasz laptopa z segmentu premium o świetnej wydajności, to jest to zdecydowanie odpowiedni wybór.

Dell Latitude 7420 to nowoczesna technologia z luksusowej półki

Latitude to popularna seria laptopów marki Dell wśród użytkowników biznesowychNotebook Dell Latitude 7420 jest wyposażony w najnowsze technologie, które zostały połączone z kolorowym wyświetlaczem z pełnym pokryciem palety barw sRGB. Dzięki wydajnemu modułowi Wi-Fi i Bluetooth 5.1 laptop łatwo łączy się z innymi urządzeniami i zapewnia dostęp do internetu z każdego miejsca na świecie przez technologię 4G. Latitude 7420 ma dobrą żywotność baterii do 10 godzin, co czyni go idealnym wyborem dla podróżników, którzy chcą cieszyć się dostępem do internetu niezależnie od swojego położenia.

Nowa generacja produktów Dell Latitude kontynuuje wybitne dziedzictwo wielokrotnie nagradzanej serii. Producent poszedł jeszcze o krok dalej i postanowił stworzyć produkt wysoce intuicyjny z pełnym pakietem wyposażenia. Nowa generacja jest wyposażona w podświetlaną klawiaturę, wsparcie dla kart eSIM, głośniki stereo, mikrofon, kamerę na podczerwień, kamerę z wbudowaną zaślepką, a także porty USB 3.1, Thunderbolt 4, HDMi 2.0 i czytnik smart card.

Dell Latitude 7420 to nie tylko wyższa wydajność, ale także funkcjonalność i funkcje bezpieczeństwa – w tym linka do portu Noble Wedge, szyfrowanie TPM oraz możliwość aktualizacji do nowej wersji systemu Windows o numerze 11.

Dell Latitude 7420 to wyrafinowany laptop w eleganckiej aluminiowej obudowie. Touchpad z czterema różnymi funkcjami pomaga w nawigacji po ustawieniach urządzenia. Czujnik linii papilarnych na klawiaturze umożliwia wiele opcji uwierzytelniania przy wprowadzaniu danych, a ceniona matryca LED FHD poprawia jakość obrazu podczas odtwarzania filmów w wysokiej rozdzielczości.