Dell Inspiron 15 – wszechstronny i wydajny notebook

Kategorie Laptopy Dell
Dell Inspiron wyposażony w procesory Intel 8. generacji to solidne notebooki dla osób poszukujących sprzętu wszechstronneg

Dell Inspiron wyposażony w procesory Intel 8. generacji to solidne notebooki dla osób poszukujących sprzętu wszechstronnego. Dodatkowo firma Dell zadbała o to, aby ich sprzęt nie odstawał od konkurentów pod względem wydajności.

Dell Inspiron 15 – solidny notebook dla wymagających

Dell Inspiron wyposażony w procesory Intel 8. generacji to solidne notebooki dla osób poszukujących sprzętu wszechstronneg
Autor zdjęcia: dell.com

Dell Inspiron 15 dostępny jest na rynku w wielu konfiguracjach ( czym także tutaj: www.kuzniewski.pl), dlatego też nie będziemy mieli problemu z dopasowaniem sprzętu do osobistych wymagań.

Wydajne procesory 8. generacji firmy Intel zapewnią nam wydajność pracy, a spośród nich wybrać możemy: Intel Core i7-8565U, Core i5-8265U oraz Core i3-8145U.

Układ graficzny stanowi Intel UHD Graphics 620, dzięki któremu laptop przekształcimy w centrum multimedialne. Do wyboru mamy także dedykowane karty nVidia GeForce lub AMD Radeon.

Dell Inspiron 15 – idealny do pracy

Poza mocą Dell Inspiron 15 pochwalić może się również lekkością, co zapewni jego użytkownikowi komfort podczas transportu. Dzięki temu świetnie sprawdzi się jako notebook do pracy, który zabrać możemy ze sobą na spotkanie biznesowe czy też zyskamy możliwość pracy, np. w kawiarni.

Ekran o przekątnej 15, 6 cala z możliwością wybrania matrycy w technologii TN HD, Full HD lub dotykowej matrycy IPS w rozdzielczości 4K z dotykowym ekranem.

Na pochwałę zasługuje również design urządzenia, które dostępne jest w różnych kolorach, chociażby w metalicznym odcieniu burgunda.

Laptop jest solidny i sprawia wrażenie wytrzymałego, co jest istotne w przypadku urządzeń ukierunkowanych na mobilność.

Klawiatura Dell Inspiron 15 jest przyjemna w dotyku i sprężysta, a sam układ klawiszy jest rozmieszczony w sposób estetyczny i przemyślany.

Firma Dell dała nam również wiele możliwości względem pamięci i wszelkiego rodzaju portów, co wpływa na zwiększenie funkcjonalności sprzętu.

Mimo że nie jest to może najpiękniejszy dostępny na rynku laptop i z pewnością znajdziemy ładniejsze i smuklejsze urządzenia, to jednak modele z serii Dell Inspiron 15 nadrabiają braki wizualne swoją funkcjonalnością.

Dell Inspiron 15 – podsumowanie

Cała gama dostępnych portów, w tym czytnik kart SD i Ethernet sprawiają, że sprzęt spodoba się tym, którzy chcą niezawodnej maszyny, która jest elastyczna i poręczna w różnych sytuacjach.